Get Adobe Flash player

Paide Huvikeskuse Kunstikooli õppetöö korraldamise ja õppekava koostamise aluseks on võetud üleriigiline laste kunstikoolide õppekava. Kunstikoolis õpitakse 7 aastat, mille jooksul omandatakse teadmisi ning oskusi maalimises, joonistamises, kompositsiooniõpetuses, vormiõpetuses, kunstiajaloos, graafikas, rahvakunstis, kirjakunstis, arvutikunstis jm. Kunstikooli täpse õppekavaga saate tutvuda meie kodulehel “Kunstikool”“Õppekava” alt.

Õpingud kunstikoolis toimuvad kinnitatud tunniplaani alusel, millega on võimalik tutvuda lingi “Kunstikool” – “Tunniplaan” alt. Kõik kunstikooli lõpetanud saavad ka vastavasisulise tunnistuse.

Enne kunstikooli astumist on lastel tungivalt soovitav osaleda kunstikooli algõppe tundides. Tundide toimumise aegadega on võimalik tutvuda lingi “Kunstikool” – “Tunniplaan” alt.

Kunstikooli algõppe õppemaks 2016/2017. õppeaastal Paide linna lastele on 13,80 eurot ja kõigile teiste omavalitsuste lastele 27,60 eurot kuus.

Kunstikooli õppemaks 2016/2017. õppeaastal Paide linna lastele on 13,80 eurot ja kõigile teiste omavalitsuste lastele 27,60 eurot kuus. Alati tasub küsida oma kodukoha vallavalitsusest, kas nad toetavad lapse õpinguid. Kindlasti teevad seda nt. Väätsa ja Paide vald.

TERE TULEMAST MEIE KUNSTIOOLI, ARMSAD KUNSTIHUVILISED MUDILASED!